اسکنر پاناسونیک و نکاتی که باید حین خرید آن در نظر بگیرید

اسکنر پاناسونیک

دقیق ، سریع و قابل اعتماد همه آن‌چیزی است که اسکنر پاناسونیک با خود به همراه دارد. با این دستگاه با سرعت بسیار بالاتر از آن‌چیزی است که تصورش را می‌کردید.

قیمت اسکنرهای پاناسونیک چقدر است؟

این محصولات بسیار قابل اعتماد و مناسب برای استفاده‌های شخصی است. همچنین شرکت‌های کوچکی که نیاز به یک اسکنر دارند می‌توانند روی آن حساب کنند. بیش از 100 اندازه مختلف کاغذ می‌تواند در آن قرار بگیرد. رنج قیمتی که برای این محصول می‌توانید پیدا کنید از 4 میلیون تومان تا 8 میلیون تومان است.

یک اسکنر پاناسونیک ( که برای اسناد به کار می‌رود) می‌تواند قیمت‌های بسیار مختلفی داشته باشد. همه این‌ها به نیاز شما بستگی خواهد داشت. به همین خاطر پیش از خرید آن باید به این موضوع توجه کنید که چقدر قرار است از آن استفاده کنید. پیش از خرید لازم است این سوالات را از خود بپرسید:

  • چقدر فضا در اتاق خود دارید؟
  • چه نوع اسکنری برای شما بهتر است؟ رومیزی ، چند منظوره و … ؟
  • هر روز چه تعداد اسکن انجام می‌دهید؟
  • بزرگترین اندازه کاغذ شما چقدر است؟

مشاغل شما همیشه در حال رشد است. هنگام تصمیم گیری ، آینده شغل خود را در نظر بگیرید. اگر فکر می کنید میزان استفاده اسکن شما در حال افزایش است ، ممکن است بخواهید دستگاهی قوی تر را در نظر بگیرید ، بنابراین به این نکته توجه داشته باشید.

اسکنر برند پاناسونیک
اسکنر برند پاناسونیک

سوالات مهم که حین خرید اسکنر پاناسونیک باید آن را به فروشنده بگویید

بزرگترین اندازه کاغذ که اسکن می کنید چیست؟

در حالی که اسکنرهای با فرمت بزرگ برای اسکن اسناد به طول 36 اینچ طراحی شده است ، اما رایج تر این است که اسکنر اندازه معمولی کاغذ را پشتیبانی کند. به طور کلی ، هر اندازه اندازه ورق بزرگتر باشد ، هزینه اسکنر نیز بیشتر است .

چه تعداد کاغذ را می خواهید در یک زمان اسکن کنید؟

اسکنر اسناد شامل یک فیدر خودکار سند (ADF) است و تعداد کاغذهایی که می توانند در ADF قرار بگیرند متفاوت خواهد بود. ADF می تواند از تمام ظرفیت تا 50 صفحه تا ظرفیت 1000 ورق متغیر باشد.

روزانه چند صفحه می خواهید اسکن کنید؟

هر مدل اسکنر دارای “چرخه وظیفه روزانه” است. چرخه وظیفه روزانه حداکثر تعداد صفحاتی را که سازنده توصیه می کند اسکنر این مدل در روز انجام دهد را نشان می‌دهد. چرخه وظیفه روزانه می تواند از چند هزار صفحه تا صدها هزار صفحه در روز متغیر باشد. سرعت اسکنر بر تعداد صفحاتی که می توانید در روز اسکن کنید نیز تأثیر می گذارد. سرعت اسکنر می تواند از 20 صفحه در دقیقه تا 140 صفحه در دقیقه متغیر باشد.

آیا اسکنر من با Radix (سیستم مدیریت اسناد) کار خواهد کرد؟

خبر خوب این است که همه اسکنرهای دارای درایور TWAIN با Radix کار می کنند ، چه آنها را از ما بخرید یا نه! ما با اسکنرهای کداک و پاناسونیک همکاری داریم ، بنابراین همیشه می توانیم با یک قیمت منصفانه بهترین معاملات را با مشتریان خود انجام دهیم.

رایج ترین مدل اسکنر کدام است؟

متداول ترین مدل اسکنر پاناسونیک در گروه اسکنر رومیزی قرار می گیرد. بیشتر سازمانهایی که از اسکنر استفاده می‌کنند، بیش از 5000 صفحه در یک روز اسکن نمی‌کنند. این معیارها برای یک مدل اسکنر رومیزی پاناسونیک منطبق است. در این زمان مدلی که معمولاً توصیه می کنیم مدل Panasonic KV-S1057 است و تقریباً در صدر بالای اسکنر پاناسونیک رومیزی قرار دارد .

انواع مدل اسکنر
انواع مدل اسکنر

چند نوع اسکنر داریم؟

اسکنر‌ها انواع مختلفی دارند که هر کدام برای وظیفه و یا محیط‌های خاص تهیه شده اند. به همین خاطر ضروری است پیش از خرید اسکنر این موضوع را برای خود کاملا مشخص کنید.

  • اسکنر مسطح: این نوع در واقع همان چیزی است که اکثر مردم از اسکنر در ذهن خود دارند. به این دلیل به این نوع ، مسطح می‌گویند، زیرا صفحه‌ای شیشه ای و صاف در آن وجود دارد که شما کاغذ را درون آن قرار می‌دهید. عکس‌ها مانند اسناد متنی به خوبی اسکن می‌شوند و کیفیت بالایی دارند. تنها عیب آن این است که صفحه صاف آن باعث می‌شود، فضای زیادی اشغال گردد.
  • اسکنر دارای فیدر کاغذ: افرادی که نیاز به اسکن به مقدار زیاد دارند، بایستی از این نوع استفاده کنند. همان طور که کاملا از نام آن مشخص است این نوع از اسکنر دارای محفظه ای است که کاغذها در آن قرار گرفته و به نوبت اسکن می‌شوند. همین موضوع باعث بالارفتن سرعت کار و صرفه جویی قابل توجه در زمان خواهد شد.
  • اسکنر قابل حمل: واضح است که این نوع از اسکنر اندازه کوچک تری دارند و شما می‌توانید آن را به هر جایی که علاقه دارید ببرید. البته همین سایز کوچک تر سبب شده است تا رزولوشن آن نسبت به سایر انواع کاهش داشته باشد. به هر حال این اسکنر بهترین انتخاب برای کسانی است که نیاز به یک اسکنر ارزان و سبک برای استفاده در چند جا دارند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.