4 تا از بهترین دوربین‌‌های مدار بسته پاناسونیک در بازار

بهترین مدل های دوربین مداربسته پاناسونیک

پاناسونیک یک برند عالی در وسایل الکترونیکی است و وقتی صحبت سیستم های امنیتی به میان می آید ، دوربین های مدار بسته پاناسونیک جزء بهترین انتخاب های موجود شمرده می شوند. در این مقاله ، ما 4 دوربین مداربسته پاناسونیک برتر را برای شما آورده ایم که می توانید خریداری کنید و به راحتی در بازار موجود هستند یا می توانید آنها را بصورت آنلاین خریداری کنید. اگر شما مقیم تهران هستید و مایل به خرید یکی از آنهایید، فروشندگان مختلف دوربین پاناسونیک در تهران وجود دارند که بتوانید انتخاب کنید. همچنین نمایندگی های بسیاری از این برند در شهرستان ها وجود دارد. به هر حال اگر در شهر شما چنین نمایندگی‌ای وجود ندارد ، می‌توانید از فروشگاه های آنلاین بهره ببرید.

 بهترین گزینه های موجود برای دوربین مداربسته پاناسونیک

  • دوربین شبکه پاناسونیک

این دوربین 9 مگاپیکسلی روز / شب است که دارای قابلیت چرخش 360 درجه می‌باشد . نیازی به اقدام مکانیکی نیست ، این یک دوربین کاملاً اتوماتیک است که دارای لنز چشم‌ماهی است. دارای کشش سیاه تطبیقی است که بهترین محدوده پویا را ارائه می دهد.

  • پاناسونیک PI-HPN203L

این دوربین مداربسته پاناسونیک گلوله ای با رزولوشن 2 مگاپیکسلی ، برد IR 30 متر و لنز 3.6 میلی متر است. اگر از طرفداران دوربین های مدار بسته گلوله ای هستید ، این یکی برای شما مناسب است. این یک دوربین گلوله ای کاملا  اقتصادی است و قیمت مناسبی دارد. دیافراگم آن امکان عکسبرداری از تصاویر دور را به راحتی امکان پذیر میکند. می توانید این دوربین ها را در  دوربین های راهنمایی و رانندگی ، در دستگاه خودپرداز و ساختمان های رسمی پیدا کنید. دوربین های گلوله ای  وقتی صحبت از از دوام و گرفتن تصویر با کیفیت باشد، جزء اولین انتخاب ها می‌باشد.

cctv پاناسونیک
cctv پاناسونیک
  • پاناسونیک PI-HFN203L

این یک دوربین گنبدی شکل با وضوح 2MP است. این دستگاه دارای ویژگی هایی مانند آنالوگ HD داخلی است. این دوربین به دلیل طراحی مناسب و نصب آسان آن بسیار مفید است. تقریباً به راحتی می توانید آن را نصب کنید و مطمئناً نیازی به عملیات و مراحل پیچیده ای ندارد که در مورد برخی از دوربین مداربسته پاناسونیک  باید انجام شود.

  • پاناسونیک Pro-HD+ Pi-HFN103L

این دوربین مجهز به دوربین گنبدی شکل با وضوح 1.3 مگاپیکسل و ویژگی هایی مانند دید در شب است. این دوربین با منابع تغذیه کم ظرفیت به خوبی کار میکند و موثر و اقتصادی است. اخیراً این دوربین با تخفیف های گسترده در سایت های مختلف به صورت فروش آنلاین در دسترس است. قیمت اصلی آن قبلا زیاد  بود ، اما کاهش یافت و به یک دوربین اقتصادی و مقرون به صرفه تبدیل شد. مصرف برق آن نیز بسیار کم است ، فقط 0.4W که کمترین در بین کلیه دوربین های موجود در پاناسونیک است.

از کجا می توانید بهترین دوربین مداربسته پاناسونیک را بدست آورید؟

شما می توانید بهترین نمایندگی های دوربین مدار بسته را در محل خود جستجو کنید. اگر اهل تهران هستید و به دنبال فروشندگان دوربین پاناسونیک در شهر خودتان باشید . نمایندگی های پاناسونیک در این شهر به وفور یافت می‌شود. اگر در شهرستان هستید، کافی است به سایت های نمایندگی های رسمی مراجعه کرده و مراکز آن ها را در شهرستان ها بیابید. هم چنین سایت های فروش آنلاین زیادی هستند که به صورت پستی محصولات را برای شما ارسال خواهند کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.